Освітлення для торгівлі, виробництва, складів, офісів, вулиць!

Ми готуємо світлотехнічний проєкт, підбираємо та купуємо світильники, здійснюємо монтаж на об'єктах будь-якої складності у зручний для Вас час! 

Освітлення для торгівлі, виробництва, складів, офісів, вулиць!

Ми готуємо світлотехнічний проєкт, підбираємо та купуємо світильники, здійснюємо монтаж на об'єктах будь-якої складності у зручний для Вас час!

Оптимальні рішення для вашого бізнесу

Ми проектуємо і модернізуємо освітлення виробничих приміщень, зменшуючи енерговитрати на 70%

Світильники, які ми рекомендуємо до установки і використовуємо в роботі

Робота з нами

Jet Light спеціалізується на розробці і впровадженні комплексних проектних рішень в сфері енергоефективного світлодіодного освітлення для промислового, комерційного та муніципального секторів

Оперативність
Мінімальний термін реалізації: 4 дні від заявки до запуску освітлення.
Безкоштовний тест
Привозимо, показуємо і підключаємо світильники на об'єкті для перевірки в реальних умовах.
Впевненість в результаті
Ми заздалегідь погоджуємо кінцеву вартість, освітленість і безкоштовно надаємо светотехнический проект.
Унікальність
У нас немає шаблонних рішень. Концепцію освітлення кожного об'єкта розробляємо "з нуля", з огляду на особливості об'єкта, переваги і бюджет замовника.
Про компанію

Компанія JET Light спеціалізується на проектуванні систем освітлення та встановлення освітлювального обладнання для торгових залів, офісно-адміністративних приміщень, складських і логістичних комплексів, виробничих цехів, вулиць і доріг.

Ми виконуємо повний цикл робіт по освітленню об'єкту - від світлотехнічного проектування до установки світильників і обладнання.

Умови роботи з провідними постачальниками світлодіодного обладнання та цінова політика нашої компанії дозволяють запропонувати комплексні рішення за конкурентними цінами.

Наші інженери-світлотехніки виконували проектні розрахунки будь-якої складності. Їх досвід гарантує якісне освітлення на об'єктах наших клієнтів.

50
більше 50 завершених проектів
4
роки досвіду в сфері освітлення

Ми не рекомендуємо і не працюємо з неякісною світлодіодною продукцією, а також не будемо конкурувати за найнижчу ціну.

Замість цього пропонуємо найкращі умови на весь проект. Проводимо аудит, робимо світлотехнічний розрахунок, підбираємо і закуповуємо обладнання (від кріплення до світильників), монтуємо все і забезпечуємо гарантійне обслуговування.

Ви отримуєте якісне освітлення за оптимальною ціною.

Калькулятор вартості освітлення приміщення

Отримати консультацію
Цей калькулятор допоможе Вам розрахувати, яка кількість світильників буде необхідно встановити на Вашому об'єкті, для досягнення необхідного рівня освітленості.
Залишилися питання?

Замовити дзвінок

Замовити товар

Получить консультацию