Промислове освітлення
Світло для цехів, фабрик і складів
Замовити

Освітлення за всіма нормами. На багато років

Опис

Освітлення складів і логістичних комплексівЕкономічність і довговічність промислового освітлення при використанні правильних LED світильників

Освітлення для виробництва - один з найважливіших атрибутів життєдіяльності таких об'єктів. Без забезпечення якісного і правильного світла неможливе повноцінне і правильне функціонування складів, цехів або фабрик, а особливо якщо йдеться про роботи пов'язані з підвищеним зоровим навантаженням. Для освітлення промислових об'єктів ми застосовуємо спеціальні промислові LED світильники. Від звичайних світильників їх відрізняє високий ступінь захисту від зовнішньої дії, використання надійних комплектуючих і застосування спеціальних оптик під різні сценарії використання. Безумовно, ціна таких світильників вища, тільки і вигоди від їх використання незаперечні. Якісне світлодіодне промислове освітлення дає можливість зменшити споживання активної і реактивної електроенергії і понизити витрати по обслуговуванню системи освітлення при збереженні або підвищенні рівня освітленості. Це досягається завдяки використанню світильників тільки з високою світловіддачею, не менше 125 лм/Вт, а також за рахунок ретельного підбору оптичних систем.

Освітлення різних промислових підприємств має свою специфіку, при цьому для кожного з них у нас є грамотне рішення.

Освітлення складів і логістичних комплексів

Проектуючи освітлення складу приміщення умовно можна розбити на робочі зони: стелажного або підлогового зберігання товару, прийому-видачі вантажів і зони сортування вантажів. Для кожної з цих зон, згідно чинних норм освітлення складських приміщень, потрібні різні рівні освітленості. Наприклад, в зонах стелажного зберігання необхідно забезпечити освітленість не нижче 150 люкс на підлозі, 50 люкс на стелажах, а для ефективного розподілу світлового потоку ми застосовуємо світильники з овальною діаграмою світлорозподілу. Такі світильники дозволяють підвищити вертикальну освітленість стелажів і значно зменшити кількість світильників. В результаті замовник отримає комфортне і енергозберігаюче освітлення складських приміщень.

Освітлення фабрик і заводів

Завод або фабрика – це комплекс виробничих, складських і адміністративних приміщень і будівель. При проектуванні освітлювальної установки на таких об'єктах важливо врахувати призначення кожного приміщення і забезпечити необхідні рівні освітленості і рівномірності освітлення. Також необхідно, залежно від умов виробничих процесів в приміщенні, підібрати ступінь захисту світильника, врахувати запиленість приміщення або наявність в приміщенні агресивного середовища. Правильно продумана система освітлення для виробництва дозволить працівникам виконувати операції швидше і якісніше, а також зменшить стомлюваність працівників. Безпека і комфорт співробітників – це головні аспекти промислового освітлення на фабриках. І як додатковий чинник при використанні діодних світильників – економія електроенергії.

Освітлення цехів

При організації освітлення в цеху важливо точно визначити вид виробництва і розряд зорових задач, що виконуються в ньому. Виходячи з цього і визначатиметься необхідний рівень освітленості при загальному або при комбінованому освітленні, і в різних ситуаціях ці цифри можуть відрізнятися в рази. Наприклад, в швацькому цеху середній рівень освітленості при загальному освітленні повинен складати не менше 750 люкс. Якщо ж говорити про освітлення цеху металообробки або механічного цеху, то тут ситуація інша, і нормується комбіноване освітлення цеху, і залежно від виду виконуваної металообробки, освітленість може коливатися від 750 люкс до 2000 люкс на робочому місці.

Світлодіодне освітлення фабрик і заводівЗабезпечити якісне освітлення промислових об'єктів самостійно світильниками з найближчого супермаркету, м'яко кажучи, неможливо. Оскільки на кожному об'єкті є своя специфіка. Освітлення виробничих приміщень і робочих місць жорстко нормується чинними державними будівельними нормами ДБН В.2.5-28:2018 і іншими галузевими стандартами. Досягти дотримання норм можна за допомогою використання професійних світильників і світлотехнічного розрахунку, зробленого кваліфікованим інженером-світлотехніком. Наша компанія для досягнення кращого результату і максимальної зручності для клієнтів, надає повний спектр послуг з організації освітлення промислових підприємств і складів. Приступаючи до реалізації проекту на об'єкті клієнта, ми розпочинаємо з аудиту: виїжджаємо на об'єкт для проведення необхідних вимірів на місці і вислуховуємо побажання замовників - де світло особливо важливе, а де можна забезпечити тільки мінімальний рівень. Зібравши усю необхідну інформацію, інженерний склад робить детальний світлотехнічний розрахунок, підбирається світлодіодне промислове освітлення з необхідними оптиками і потужностями. Після обговорень з клієнтом і внесення усіх правок, погоджуємо комерційну пропозицію і приступаємо до монтажу. Монтаж виконується кваліфікованими фахівцями з допусками до необхідних видів електромонтажних і висотно-верхолазних робіт. Залежно від вимог замовника можемо виконати монтаж в нічний час доби або у вихідні дні, щоб не заважати робочим процесам під час установки світильників на діючому об'єкті. У результаті наш замовник отримує економне, надійне і комфортне промислове освітлення, яке відповідає державним нормам.

Якщо Ваше підприємство розташоване в Києві або Київській області — то впродовж 24-х годин з моменту заявки ми зможемо приїхати на об'єкт для детального ознайомлення і уточнення деталей. Для роботи з підприємствами з інших регіонів на першому етапі від Вас знадобиться тільки технічні дані по об'єкту. А у разі потреби наші фахівці особисто приїдуть для уточнення інформації.

Статті по темі

18 червня 2019
Проектування освітлення

Щоб отримати точні дані про те скільки, яких світильників і на якій висоті потрібно поставити для отримання заданої освітленості – під кожен об'єкт…

Проектування освітлення
18 червня 2019
Окупність освітлення

Велика частина потенційних клієнтів (а це майже всі, хто потрапляє в поле зору нашого директора з продажу) взагалі не бачать сенсу покращувати освітлення.…

LED освітлення як один з інструментів продажів
18 червня 2019
Комфортна освітленість

Як забезпечити комфортний для відвідувачів рівень освітленості в магазині (хоча б 1200 люкс)? Правильно – звернутися в JET Light!

Встановили LED…

Комфортна освітленість від LED світильників
18 червня 2019
Окупність освітлення

Велика частина потенційних клієнтів (а це майже всі, хто потрапляє в поле зору нашого директора з продажу) взагалі не бачать сенсу покращувати освітлення.…

LED освітлення як один з інструментів продажів
18 червня 2019
Комфортна освітленість

Як забезпечити комфортний для відвідувачів рівень освітленості в магазині (хоча б 1200 люкс)? Правильно – звернутися в JET Light!

Встановили LED…

Комфортна освітленість від LED світильників
Залишилися питання?

Заказать освещения

Замовити дзвінок

Замовити товар

Получить консультацию