Вуличне освітлення
Світло для доріг, вулиць і парковок
Замовити

Світліше тільки вдень!

Опис

Світлодіодні вуличні світильники - мінімальне енергоспоживання

Надійність вуличних світлодіодних світильників

Одним з найважливіших моментів при реалізації проектів вуличного освітлення є вибір якісного вуличного LED світильника. Від цього залежить як і освітленість, так і подальша експлуатація системи освітлення. Заощадивши на початкових капіталовкладеннях у вуличне світло, існує велика вірогідність того, що замовник отримає недостатню рівномірність і яскравість освітлюваної території, а також зіткнеться з передчасним виходом світильників з ладу. Саме тому гарантія на наші вуличні світлодіодні світильники складає мінімум 5 років, а характеристики підтверджені протоколами випробувань світильників в українських лабораторіях акредитованих в НАН України.

Проектування системи вуличного освітлення

Ключове завдання при розрахунку і проектуванні вуличного освітлення — це забезпечення рівномірності і яскравості освітлюваної території відповідно до стандартів ДБН України. Використання світильників з різними конфігураціями потужностей і оптичних систем дозволяє досягти чудової рівномірності освітлення вулиць і доріг при використанні мінімальної кількості світильників. Як результат отримуємо комфортне освітлення при мінімальному енергоспоживанні.

Вуличне освітлення "під ключ"

Ми цінуємо Ваш час. У Вас не буде необхідності заглиблюватися в нюанси обладнання або монтажу вуличних світильників. Організовуємо доставку і установку в слушний для Вас час. У вихідний або буденний день, вдень або вночі, наша бригада висококваліфікованих монтажників з допусками до усіх видів робіт, приїде і встановить все в найкоротші терміни. Реалізація проекту освітлення на Вашому об'єкті пройде для Вас непомітно.

 

Під'їзні шляхи, прибудинкові території, сквери і парки

 

Залишилися питання?

Заказать освещения

Замовити дзвінок

Замовити товар

Получить консультацию