Освітлення магазину комп'ютерної техніки. Оптимізуємо витрати.

Закінчили проект освітлення нового магазину комп'ютерної техніки. На все про все, від першого знайомства з об'єктом до монтажу (до речі, нічного) і  доналаштування світильників під вітрини, пішли 4 дні нашої роботи. Добре, коли замовник дослухається до порад професіоналів.

Торговельне освітлення магазину комп'ютерної техніки

Перед зверненням до нас, замовник схилявся до установки звичайних трекових світильників. Це класичний варіант для торгових залів (хоча останнім часом треки все частіше використовують в домашньому і офісному освітленні). Ми підтвердили обгрунтованість вибору, але й пару можливостей для оптимізації теж запропонували:

1. Зменшити загальну кількість світильників, зберігши заданий рівень освітленості. 
Так виходить, якщо використати світильники з еліптичною КСС (кривою сили світла). У нашому випадку Betalight Ellipse. Вони дають ніби розтягнуту світлову пляму, замість стандартного круга. Що дозволяє сконцентрувати світловий потік безпосередньо на товарах, а не витрачати його на "заливку" стін навколо. Пряма економія №1.

Щоб не було таких "плям" треба ставити світильники щільніше, а це означає збільшувати їх кількість.

Рівномірний акцент на ноутбуках, а не навколишньому просторі.

2. Встановити лінійні світильники замість частини трекових
Це не тільки поліпшить дизайн інтер'єру, а і більше підійде для освітлення "повздовжніх" площин, де не потрібно акцентне освітлення. Тобто можна ще заощадити, використавши менше дорогих трекових світильників. Довжину лінійних світильників підбирали безпосередньо до майбутніх меблів та їх розташування. Вийшло по 2 метри над центральним столом, стійкою продавців-консультантів і вітриною.

Лінійний світильник замінює кілька трекових, і коштує дешевше.

Оптимальна температура кольору світильників для магазинів техніки – нейтральна. З урахуванням побажань замовника зупинилися на 4000К. А ось колір корпусу світильників вибирав сам замовник. Ну що ж, варто визнати, що в цьому інтер'єрі, чорні світильники виглядають стильно і органічно.

Монтаж освітлення виконали за одну ніч. А через тиждень, коли в магазині вже встановили все торговельне обладнання, ми приїхали ще раз, і вручну підправили напрямок трекових світильників, щоб досягти найкращого результату.

Працюючи над проектом, ми розраховуємо все так, щоб майбутнім відвідувачам магазину було комфортніше і простіше оцінити якість представленого товару і визначитися з купівлею. А доки робота не закінчена, комфортні умови оплати для нашого клієнта – 50% передоплата на закупівлю обладнання і залишок за фактом монтажу.

А на цій сторінці Ви дізнаєтеся, як ще можна попрацювати з освітленням в торгових залах, як правильно слід освітлювати товар, щоб він привабливіше виглядав в очах відвідувача.

Мені потрібне таке освітлення

Залишилися питання?

Замовити дзвінок

Замовити товар

Получить консультацию