Освітлення магазину шкіргалантереї, сумок і дитячих візків THULE Освітлення бутіка жіночого одягу зі 100% кредитом довіри

Магазин площею 60 м.кв. в "Dream Town 1".

Повна реконструкція приміщення в самому розпалі. Зрушується ГКЛ стіна, що відділяє зал з товарами і технічні приміщення. А разом з нею міняється форма торгового залу і конструкція стелі.

До нас в роботу магазин потрапив на стадії обробки і перепланування.

Торговельне освітлення магазину в ТРЦ

Поки ще це хороший момент, щоб потурбуватися про якісне освітлення

Адже після завершення ремонтних робіт світлотехнічний розрахунок буде обмежений варіантами використовуваних світильників і можливостями монтажу. Мало кому з власників бізнесу захочеться порушувати гармонію інтер'єру кабелями, тросами і шинопроводами, не інтегрованими в дизайн спочатку. Плюс, дешевше вносити будь-які непередбачені зміни до чистових робіт і здачі об'єкту.

Які вимоги до якості освітлення для, здавалося-б, звичайного невеликого магазинчика?

Для представлених категорій товарів дуже важливе коректне перенесення кольорів, рівномірна і висока освітленість. Простіше кажучи:

 • у різних зонах магазину має бути однаково ясно;
 • усі відтінки кольору товарів повинні легко сприйматися відвідувачами;
 • світильники не мають сліпити відвідувачів і персонал.

Кутове розташування магазину в ТРЦ дозволяє отримати більше уваги відвідувачів, вигідно показати асортимент і притягнути людей в магазин. А далі справа за продавцями і якістю товару.

Добитися цього за допомогою звичайних світлових панелей, розбавлених трековими світильниками – не вийде. У кращому випадку простір магазину візуально зіллється з коридором ТРЦ.

Обертаємо особливості магазину на свою користь

Торговий простір трохи менше 60 м.кв. Має неправильну форму і незвичну конфігурацію з різних видів підвісних стель.

Стеля магазину
Незвична конструкція стелі

Оскільки уздовж стін в таких торгових приміщеннях, як правило, знаходяться стелажі з товаром, то стеля є основним місцем для розміщення світлових приладів. Ось з ним нам і належало працювати. А нестандартні початкові дані об'єкту (у тому числі різний асортимент товарів) стали основою світлотехнічного проекту.

▶ Для створення загального заливаючого освітлення вибрали врізні світильники типу downlight з матовим розсіювачем LEDVANCE потужністю 25 і 35Вт.

▶ Врізні світильники акуратно вписалися в декор стелі, замість типової "сітки" або "ліній". При цьому забезпечили необхідну рівномірність освітлення.

▶ Доповнили концепцію трековими прожекторами для акцентного освітлення товарів. Світильники потужністю 20Вт і кутом розкриття світлового пучка 25 градусів.

На сторінці, присвяченій особливостям торговельного освітлення, розкривається важливість цих двох видів світла: загального і акцентного.

Мені потрібне таке освітлення

Товари які ми використовували

 • Світловий потік
  2000 лм
 • Колірна температура
  4000 К
 • Потужність
  20 Вт
Гарантия
3 роки
Замовити
 • Світловий потік
  3150 лм
 • Колірна температура
  4000 К
 • Потужність
  35 Вт
Гарантия
3 роки
Замовити
 • Світловий потік
  2370 лм
 • Колірна температура
  4000 К
 • Потужність
  25 Вт
Гарантия
3 роки
Замовити
Залишилися питання?

Замовити дзвінок

Замовити товар

Получить консультацию