Оригінальне освітлення для стоматологічної клініки. Геть похмурі типові світильники з "лампами-трубками" Т8. І навіть світлодіодні панелі, що активно входять в моду, вже не те, якщо хочеться чогось цікавого.

Підібрали, закупили, привезли. І усе це з дотриманням норм освітленості для медичних установ: 500 люкс в кабінетах + ресепшен і загальні приміщення.

Офісне освітлення стоматологічної клініки

Правильніше буде сказати  треба відсутність тіней і рівномірне освітлення робочого місця лікаря. Спеціалізовані безтіньові світильники дають такий результат за рахунок того, що розміри поверхні, що світиться, у декілька разів більше робочої зони лікаря. 

У нашому випадку світильник прекрасно виконує ту саму задачу: дає м'яке розсіяне і досить потужний світловий потік, який падає на робочу площину з усіх 360 градусів, що і створює "безтіньовий ефект", полегшуючи лікаря огляд робочого поля.

Так, він не розроблений спеціально для медичних установ. АЛЕ нестандартні рішення вимагають розуміння суті питання і глибоких знань по темі. Зате і переваг більше дають. В даному випадку не тільки оригінальний дизайн, а й суттєва економія для клієнта на обладнанні.

Про самі останні новинки серед світильників, які використовують в офісному освітленні,читайте в цьому насиченому матеріалі.

Мені потрібне таке освітлення

Залишилися питання?

Замовити дзвінок

Замовити товар

Получить консультацию