Цех лазерного різання! Освітлення в зоні видачі автомобіля після детейлінгу Освітлення виробничих приміщень

Гарне освітлення критично необхідно там, де потрібно, щоб об'єкт виглядав ідеально з усіх боків і кутів. Де результат роботи будуть оцінювати в найдрібніших подробицях. Там, де потрібно ідеальна передача кольору і повна відсутність тіней.

Наприклад, в зоні видачі автомобіля після детейлінгу.

Світлодіодне освітлення в зоні видачі авто після детейлінгу

Замовники цієї послуги хочуть, щоб їх машина виглядала, як нова і навіть краще. Тому в момент приймання робіт власником авто, світло повинне точно передавати те, наскільки добре впоралися зі своєю роботою виконавці.
Звернувшись до нас, власники детейлінг центру поставили завдання "Організувати освітлення на ділянці видачі автомобіля після мийки і чищення". Сам об'єкт розташований на підземній парковці одного з бізнес-центрів.

При підготовці проєкту ми враховували питання, які мають вирішувати освітлення в цьому випадку:

 • підкреслити всі недоліки після мийки для працівників центру;
 • дозволити провести поліровку автомобіля максимально якісно;
 • продемонструвати блискучий зовнішній вигляд автомобіля для клієнта;
 • відокремити робочий простір детейлінга від іншого простору напівтемної і сірої парковки.

Для практичної реалізації цих умов ми запропонували:

1) Конструкцію у вигляді сотів, на основі промислових світильників LEDVANCE-DP Compact. Це вигідно виділило територію детейлінга на загальному просторі;

2) Установку світильників під різними кутами, щоб забезпечити рівномірність освітлення на горизонтальних і вертикальних поверхнях;

3) По периметру додати трекові акцентні світильники. Поворотна мобільна трекова система може бути спрямована на сам автомобіль або ж підсвічувати рекламу, вивіски на стінах детейлінга.

Замовникові сподобалася ідея і наш підхід. Результати ви можете бачити на фото.

В якості висновку

Часто згадуємо, що на ефективність освітлення будь-якого приміщення або ділянки впливає якість самих освітлювальних приладів. Китайські моделі привертають увагу вартістю, при цьому значно поступаються за ключовими «економічними» характеристиками: термін служби, світлова ефективність.

Наведемо один показовий приклад з нашої практики:

"За вибором замовника освітлення об'єкту було реалізовано на дешевих світильниках. Через пару днів один з приладів вийшов з ладу. Від різкого стрибка напруги вибухнув (з усіма піротехнічними ефектами) неякісний блок живлення".

Блок живлення після різкого стрибка напруги

Так, можна замінити будь-які компоненти, що вийшли з ладу. Але де ж економія?

Тому ми рекомендуємо зважено підходити до вибору освітлювальних приладів і завжди консультуємо клієнтів з приводу цих питань. Кожен світлотехнічний проєкт унікальний. Як унікальні побажання замовників, особливості об'єктів і виділений бюджет. Тому в рішенні завдань ми поєднуємо творчість і технологічність.

Дайте шанс освітленню робити свою роботу. Це не просто лампи, прикручені до стелі. Це чітка реалізація світлотехнічного проєкту, розрахованого під ваші цілі і об'єкт.

Промислове освітлення має ряд відмінностей іособливостей в реалізації залежно від виду виробництва, умов і, звичайно, розмірів. На що ще варто звертати увагу при проєктуванні освітлення цехів або ось таких невеликих зон читайте тут.

Мені потрібне таке освітлення

Товари які ми використовували

 • Світловий потік
  6700 лм
 • Колірна температура
  4000 К
 • Потужність
  55 Вт
Гарантия
5 років
Замовити
 • Світловий потік
  2800 лм
 • Колірна температура
  4000 К
 • Потужність
  24 Вт
Гарантия
5 років
Замовити
Залишилися питання?

Замовити дзвінок

Замовити товар

Получить консультацию