У нашу задачу входила підготовка світлотехнічного проекту, включаючи 3D візуалізацію і карти освітленості всіх кабінетів, переговорних кімнат, коридорів, технічних і підсобних приміщень. А також підбір і постачання світильників.

Освітлення офісів

До роботи над офісом у БЦ "Торонто-Київ" ми підключилися ще на стадії обробки внутрішніх приміщень. Тому було досить часу і можливостей, щоб врахувати усі особливості об'єкту і забезпечити освітлення для приємної і ефективної роботи десятків чоловік, щодня по 9 і більше годин і карти освітленості усіх кабінетів, переговорних кімнат, коридорів, технічних і підсобних приміщень. А також підбір і постачання світильників.

Для розробки проекту нам досить було отримати від клієнта креслення приміщення з розташуванням меблів. На основі чого ми запропонували рішення, яке збереже актуальність аж до повного перепланування приміщень. Навіть з урахуванням зміни реальних характеристик світильників з часом, відображення поверхонь приміщення, напруги живлячої мережі, температури довкілля. А також того, що наявність і розташування меблів взагалі регулярно мінятимуться.

Крім того, в усі свої проекти ми закладаємо коефіцієнт експлуатації (коефіцієнт запасу). Він враховує запиленість приміщення, зниження світлового потоку світлових приладів в процесі експлуатації.

А ось як розраховується світлотехнічний проект з детальним описом кожного етапу читайте за посиланням в матеріалі.

Мені потрібне таке освітлення

Залишилися питання?

Замовити дзвінок

Замовити товар

Получить консультацию