Про нас

Компанія JET Light спеціалізується на проектуванні систем освітлення та встановлення освітлювального обладнання для торгових залів, офісно-адміністративних приміщень, складських і логістичних комплексів, виробничих цехів, вулиць і доріг.

Ми виконуємо повний цикл робіт по освітленню об'єкту - від світлотехнічного проєктування до установки світильників і обладнання.

Умови роботи з провідними постачальниками світлодіодного обладнання та цінова політика нашої компанії дозволяють запропонувати комплексні рішення за конкурентними цінами.

Наші інженери-світлотехніки виконували проектні розрахунки будь-якої складності. Їх досвід гарантує якісне освітлення на об'єктах наших клієнтів.

Ми не рекомендуємо і не працюємо з низькоякісної, дешевої світлодіодним продукцією. І ми не будемо конкурувати за найкращу низьку ціну.

Зате ми точно запропонуємо кращі умови на весь проект. Проведемо аудит, розрахуємо світлотехнічний проєкт, підберемо і закупимо обладнання (від кріплення до світильників), змонтуємо все на об'єкті, і забезпечимо гарантійне обслуговування.

Ви отримаєте якісне освітлення за оптимальною ціною.

Контакты

Київ, вул. Стеценко, 19/91, офіс 7

50.485025, 30.398704

Київ, вул. Стеценко, 19/91, офіс 7
Залишилися питання?

Замовити дзвінок

Замовити товар

Получить консультацию