Як оновити освітлення у бізнес-центрі?
LED освітлення офісів

Оптимізуємо процес і витрати на прикладі БЦ "I-LAND".

Скажімо прямо, хочете, щоб все було як треба – відразу забудьте про ультра-бюджетні рішення на кшталт: "порахувати лампочки, купити в будівельному гіпермаркеті таких-само, але LED, і нехай електрик змінює".

Два найпростіших варіанта поліпшити якість освітлення в офісі або інших адміністративних приміщеннях, це заміна люмінесцентних ламп на світлодіодні (зазвичай трубки Т8), і заміна самих світильників на світлодіодні панелі.

В обох випадках отриманий результат визначають 3 основні моменти:

  • підбір оптимального за ціною та характеристиками обладнання;
  • пошук надійного постачальника;
  • якість монтажних робіт.

Ефективність витрат досягається іншими способами. Наприклад, ми завжди йдемо назустріч в ситуаціях, коли немає можливості освітити все і відразу. Тому готові працювати у міру виділення коштів. Треба 20 лампочок на другий поверх? Будь ласка! Причому за оптовою ціною (при не зовсім оптових об'ємах). Так що головне і єдине ваше завдання - знайти тямущого підрядника!!

Одним з об'єктів, де фахівці JET Light виконали повну заміну освітлення в загальних зонах, є бізнес-центр "I-Land". Роботи велися поетапно, поверх за поверхом. Так що замовник відразу отримував нове освітлення плюс економію на споживанні електрики.

Для цього об'єкту ми рекомендували лампи Philips. Причому вартість такої пропозиції була лише трохи більше китайських noname ламп. Просто ми не обмежені у виборі обладнання якимось одним брендом або зобов'язаннями по розпродажу складу. Тому підбираємо продукт під конкретні завдання кожного замовника.

Основні роботи починалися після 19.00, коли піде велика частина людей, і поки не закінчимо. Так що ми нікому не заважали, і на ранок наступного дня працівники цієї частини БЦ вже були з новим світлом.

У кожному проекті ми працюємо максимально прозоро для замовника, і враховуємо всі побажання, будь то обмеження по часу монтажу, або попутно виникаючі завдання. Наприклад, якщо в зонах, де майже немає людей встановлено багато світильників — ми без проблем переставимо їх в інші зони.

А ще, етапність робіт дозволяє оперативно оцінити якість вже зробленого. І той факт, що у результаті нам довірили усі 4 поверхи, доводить високий рівень компетенції і відповідальності. Звичайно, "поміняти лампочки" простіше повноцінного проектування і реалізації усієї системи освітлення з нуля. Але "підводних каменів" вистачає і тут. Так що повторимося – хочте добрий результат, звертайтеся до тих, хто не лише обіцяє.

 

Отже, що потрібно зробити, якщо потрібно "просто замінити старі лампочки на LED"?

  1. Порахувати всі існуючі світильники, лампи і освітленість, яку вони створюють. Перевірте маркування ламп. Світловий потік вказується в люменах (Лм/Lm). Можна, звичайно і усереднити "на око", але тоді є хороший шанс, що в підсумку буде навіть темніше.
  2. Підібрати оптимальне для заміни обладнання: світлодіодні панелі, LED-лампи Т8, світильники іншого типу. Що враховується при підборі:


— рівень освітленості, який потрібно отримати (порахували в п.1). 
— температура кольору, що підходить під зону розміщення. Для робочих кабінетів це нейтральне і холодне світло від 4000К до 6000К. Для кухні, зон відпочинку і навіть переговорних цілком підійде теплий спектр 2700-3000К.
—термін служби світильника, включаючи падіння світловіддачі. Навіть найкращі світильники і лампи втрачають до 20% світлового потоку протягом 5 років. А менш надійні екземпляри будуть світити вполовину гірше вже через рік експлуатації!
— загальну якість світильника або лампи.
— звичайно ж, ціна.

  1. Домовитися з постачальником і доставити обладнання на об'єкт. Тут найважливіше – терміни. Але далеко не всі можуть відвантажити потрібну кількість не те що "на вчора", а й на "завтра". В окремих випадках термін постачання може затягнутися і на місяці. Особливо при постачаннях з Китаю "ну дуже хорошою ціною".
  1. Забезпечити безпосередньо установку. У нас своя бригада монтажників з досвідом. Тому ми упевнені і в термінах і якості.

 

Мне нужно такое же освещение
Залишилися питання?

Замовити дзвінок

Замовити товар

Получить консультацию